Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Yüksek Kazanç Arayanlar İçin!

Kripto para sektöründe bir haftayı daha temkinli bir yükseliş hissiyatıyla kapamaya hazırlanıyor. Kripto uzmanı Ana Zirojevic’e göre, bazı altcoin’ler önümüzdeki hafta için diğerlerinden daha iyi bir satın alma fırsatını temsil ediyor. Bu bağlamda uzman, portföylerini büyütmek isteyen kripto yatırımcıları için 3 altcoin belirledi.

İlk sıradaki altcoin: XRP (XRP)

XRP, şu anda 2021’deki yörüngesini taklit ettiği düşünüldüğünde parlak bir geleceğe bakıyor. Bu yörünge onu o zamanlar 1,80 dolara doğru itmişti. Ancak aynı zamanda kripto analisti Egrag Crypto’ya göre Temmuz ayına kadar 4 dolara ulaşma olasılığı da var.

XRP fiyat hareketi analizi ve tahmini. Kaynak: Egrag Crypto

Şimdilik, XRP’nin fiyatı 0,5244 dolar seviyesinde seyrediyor. Bu da son 24 saatte %1,03’lük bir kazanca işaret ediyor. Ayrıca, önceki yedi gün boyunca %4,98’lik bir artış anlamına geliyor. Son verilere böylece göre geçen ayki %15,24’lük kaybı tersine çeviriyor.

XRP fiyatı 24 saatlik grafik.

İkinci sırada Rubic (RBC) var

Bu arada, multi-chain bir takas kripto protokolünün yerel tokeni olan Rubic (RBC) analistlerin radarında. Popüler kripto traderı ve analisti Ali Martinez’e göre, 3 günlük grafiğinde yükselen bir üçgen oluşturdu. Bunun da %70’lik bir artışa yol açması mümkün.

Rubic fiyat hareketi analizi. Kaynak: Ali Martinez

Ancak yazı sırasında Rubic %1,44 kayıpla 0,03103 dolardan el değiştiriyordu. Ayrıca altcoin, haftalık bazda %8,87 değer kaybetti. Bunun yanında aylık grafiğinde %4,95’lik bir düşüş yaşadı.

Rubic fiyatı 24 saatlik grafik.

Son sıradaki altcoin: Hedera (HBAR)

Son olarak, merkezi olmayan ekonomi ve merkezi olmayan uygulamaların (dApps) oluşturulması için kurumsal düzeyde halka açık Blockchain’in yerel tokeni olan Hedera (HBAR) var. CrediBULL Crypto takma aldı analistin iyimser tahminine göre yakında dramatik bir yükseliş yapması muhtemel.

Hedera fiyat hareketi analizi. Kaynak: CrediBULL Crypto

Şu anda, Hedera 0.1145 fiyatından işlem görüyor. Bu da günlük grafiğinde %4,30 artışa işaret ediyor. Ayrıca altcoin, haftalık %38,72’lik etkileyici bir ilerleme kaydetti.

Hedera fiyatı 24 saatlik grafik.

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, şimdilik 1 dolar fiyat seviyesinin altında işlem gören bu kripto para birimleri önümüzdeki hafta için iyi bir yatırım olabilir. Ancak bu sektördeki şeylerin bazen bir hevesle değişmesini mümkün olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle kişinin kendi araştırmasını yapması kritik öneme sahip.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ve uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x