Prens William’la ilişkisi olduğu söylenmişti! ‘Öteki kadın’ Rose Hanbury sessizliğini bozdu

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin en sevilen çiftlerinden Galler Prensi William (41) ile Galler Prensesi Kate Middleton (42), gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz ocak ayında Middleton’ın bir sağlık sorunu yaşadığı, karın bölgesinden bir operasyon geçirdiği ve uzun süre Kraliyet görevlerine devam edemeyeceği açıklanmıştı.

Prenses, geçtiğimiz gün ortaya çıksa da; görüntülenemediği süre boyunca birçok spekülasyon yapılmıştı. Öne sürülen iddialardan en çok konuşulanı ise, Prens William’ın Kate Middleton’ı Leydi Rose Hanbury ile aldatmış olmasıydı.

İDDİALAR YILLAR ÖNCESİNE DAYANIYOR

Kendisinden 24 yaş büyük 7. Cholmondeley Markisi David Cholmondeley ile evli ve üç çocuğu olan Rose Hanbury’nin William ile yasak aşk yaşadığı söylentileri, ilk olarak 2019’da ortaya çıkmıştı.

Ardından 2022 yılında dedikodu sitesi Deuxmoi, bir İngiliz Kraliyet Ailesi mensubunun ‘evlilik dışı ilişkisinin açığa çıkmış bir sır olduğunu’ yazmış; söz konusu çiftin adı açık bir şekilde verilmese de herkes bu kişinin tahtın gelecekteki varisi Prens William olduğunu düşünmüştü.

İngiliz gazeteci ve Kraliyet uzmanı Omid Scobie son kitabı ‘Endgame’de de William ile Rose’un ilişkisinden bahsetmiş, ancak Scobie bunun sadece bir ‘söylenti’ olduğunu düşündüğünün altını çizmişti.

LEYDİ ROSE HANBURY’DEN AÇIKLAMA

Leydi Rose Hanbury, en sonunda Kate Middleton’ın kocası Prens William ile gizli bir ilişkisi olduğu söylentileri karşısında sessizliğini bozmak zorunda kaldı.

40 yaşındaki Hanbury, avukatları aracılığıyla Business Insider’a verdiği demeçte William ile ilişkisi olduğu söylentilerinin ‘tamamen yanlış’ olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x